UFiber singel-mode 1G BiDi 2-pack
  • UFiber singel-mode 1G BiDi 2-pack

UFiber singel-mode 1G BiDi 2-pack

€ 33,28

UFiber single-mode 1G BiDi 2-pack bestaat uit 2x single-mode 1G SFP WDM module met 1 LC connector. De Wave length is 1310/1550nm en geschikt voor een afstand tot 3KM.

Aantal
Op Voorraad

UFiber single-mode 1G BiDi 2-pack bestaat uit 2x single-mode 1G SFP WDM module met 1 LC connector. De Wave length is 1310/1550nm en geschikt voor een afstand tot 3KM.